مشاوره خرید و قیمت روتور و سرویتور

روتور و سرویتور چیست؟

کابینت،روتور،سرویتور دندانپزشکی میز های مخصوص دندانپزشکی میباشند که در کنار یونیت ها و تجهیزات دندانپزشکی قرار میگیرند و دندانپزشک میتواند وسایل مورد نیازو پر مصرف به خصوص وسایلی که در حین درمان زیاد استفاده می شوند مانند کامپوزیت ها, سرسوزن ها, فرز ها و… درون کشو و روی آن قرار میگیرند و همینطور وسایلی که نیاز به برق یا شارژ شدن دارند روی این سرویتور ها قرار میگیرند و با اتصال به پریز برق آن ها شارژ می شوند.

تنها تفاوت این دو وسیله در این است که روتورها معمولا ابزاری کشو دار برای حمل و نگهداری اینسترومنت ها بوده اما سرویتورها دارای طبقات برای جابه جایی تجهیزاتی مانند دستگاه های رادیوگرافی می باشند.

کاربرد روتور و سرویتور

سرویتور ها و روتور ها از جمله وسایلی هستند که هم به زیبایی و دیزاین مطب دندانپزشکی کمک میکنند و هم به دندانپزشک هنگام انجام درمان های مختلف کمک می کنند و از آنجایی که برخی از انواع این وسایل دارای پریز برق نیز می باشند دندانپزشک میتواند دستگاه هایی اعم از لایت کیور ها و موتور ایمپلنت و… را در حین درمان بر روی آن ها و در کنار یونیت بیمار قرار دهد.

راهنمای خرید روتور دندانپزشکی و سرویتور 

معمولا روتور دندانپزشکی برای‌ دستیار در مطب دندانپزشکی در نظر گرفته شده است. روتور دندانپزشکی 4 کشویی محصولی است که به دلیل داشتن تعدادی کشو (بین 4 تا 6 کشو) وسیله ای بسیار کاربردی و مناسب جهت جایگذاری ابزار و استفاده در کنار یونیت می باشد که این محصول قابلیت ساخت در جنس های فلز و MDF را داراست. بنابراین اولین نکته برای خرید روتور یا سرویتور تعیین تعداد کشو یا طبقه آن و سپس جنس آن خواهد بود.

روتور ها باید بر روی چهار چرخ با کیفیت و روان سوار باشند. همچنین جنس رویه و داخلی آن ها باید به آسانی ضد عفونی شده و محل مناسبی برای قرار گیری ابزار آلات استریل شده‌باشند. در های به کار رفته در این محصول از سمت بیرونی باید ضد آب ساخته شوند و از سمت داخلی نیز از اجناس با کیفیت ملامین شود.

قیمت روتور و سرویتور

قیمت روتورها و سرویتورها را می توان به عواملی مانند تعداد کشو و طبقات، شرکت سازنده، جنس و ابعاد آن وابسته دانست. هرچه تعدا کشوها بیش تر، ابعاد روتور بزرگ تر و شرکت سازنده محبوب تر و معتبرتر باشد باید هزینه بالاتری بابت خرید آن بپردازید. بنابراین بهتر است پیش از خرید این وسایل میزان نیاز خود و همچنین کاربرد آن را مشخص کنید و سپس مطابق با آن خرید خود را انجام دهید. زیرا خرید روتور یا سرویتوری که بیش از نیاز شما کشو و طبقه داشته باشد صرفا یک هزینه اضافه برایتان خواهد بود.

شما می توانید از طریق همین صفحه تمام مدل های روتور و سرویتور دندانپزشکی را از بهترین تولیدکنندگان مشاهده کنید و تنها با چند کلیک ساده اقدام به ثبت سفارش مدل مورد نظر خود کنید. پشتیبانان یونیت آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین ثبت سفارشتان هستند.

 

مرتب سازی : حذف فیلتر
محدوده قیمت :
فقط کالای موجود
فقط تخفیف دارها
برند :
  • imed
  • ارسال سریع
  • منتخب یونیت
  • برنده کیفیت